توافقنامه و شرايط ارائه سرويس ایران دیسک چاپ

  • 1

 

توافقنامه و شرايط ارائه سرويس

 

تعریف: سفارش دهنده سرویس ها، "متفاضی" و ایران دیسک بعنوان "سرویس دهنده" نامیده خواهند شد.

·     جهت تماس با شما (به عنوان مثال هنگام تمدید سرویس ها) همواره نياز است که مشخصات درج شده در فرم سفارش، مانند آدرس جهت نامه‌نگاری احتمالی، تلفن تماس و خصوصاً آدرس پست الکترونيکی (Email) شما صحيح و به روز باشد. لذا ضروری است که متقاضی در صورت هرگونه تغيير مشخصات، اطلاعات جديد را هر چه سريعتر به واحد پشتيبانی مشتری اطلاع دهد.

·     وب سایت ایران دیسک همیشه به روز می باشد و در صورت تغییر آدرس و یا تلفن ایران دیسک متقاضی میبایست برای گرفتن مشخصات جدید به بخش تماس وب سایت www.IranDisk.Com مراجعه کند.

·     مسئوليت انتخاب نام دامنه (Domain Name) مناسب بر عهده متقاضی است. نام دامنه انتخابی پس از ثبت غير قابل تغيير و مبالغ پرداختی غیر قابل استرداد می‌باشند.

·     حفظ و نگهداری نام کاربری (Username) و کلمة عبور (Password)، همچنين مسئوليت ارزش اطلاعات و تهیه نسخه پشتيبان از انواع اطلاعات از جمله محتوای سايت و كليه Email ها و بانکهای اطلاعاتی و غیره به عهده متقاضی می‌باشد. سرويس‌دهنده مسئول آموزش متقاضی جهت نحوه بهره برداری صحیح از سرویسها نمی‌باشد (در قسمت پشتيبانی وب ‌سايت به نشانی http://my.IranDisk.Com چگونگی استفاده از برخی سرويس‌ها و ليست وب‌سايت‌های مرتبط موجود می‌باشد).

·     سرويس‌دهنده در هیچ زمان و در هیچ شرایطی مسئولیت ضرر و زیان ناشی از نحوه استفاده و کاربری سرویس های ارائه شده را بعهده ندارد و تضمینی در بی نقص بودن خدمات ارائه شده، امنیت، عدم قطعی و ... تطابق کامل سرویس خریداری شده با نیاز متقاضی ندارد. ضمنا درصورت درخواست انتقال سرویسها به ایران دیسک مسئولیت انتقال کامل اطلاعات و نام دامنه به هیچ نحوی بعهده سرویس دهنده نمیباشد. در صورت عدم موفقیت انتقال نام دامنه مبلغ مربوط به انتقال نام دامنه و مبالغ پرداختی مربوط به این انتقال پس از کسر هزینه های احتمالی مسترد میشود. سرویس دهنده هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. سرویس دهنده تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده های روی سرورها، هک شدن سایت و ...) نخواهد بود. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به متقاضی برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط متقاضی بوده و سرویس دهنده هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

·     در صورت هرگونه استفاده غير متعارف متقاضی از سرويس‌های ایران دیسک و یا نمایندگیهای رسمی تابعه ، اعم از (ولی نه محدود به):

   - اعمال خلاف قوانين كشور ایران و کلیه قوانین اینترنتی و شرکتها و مراکز خارجی/داخلی ارائه دهنده خدمات

   - راه ­اندازی و استفاده از برنامه‌های عبور از فيلتر، Hack/Crack/warez، فعاليت­های تروريستی، انتشار هرزنامه، ارسال پست الکترونیکی گروهی و IRC

   - عدم رعايت قوانين کپی رايت به هر نحو و در مورد هر نوع اطلاعات از قبيل کتاب الکترونيکی، MP3، انواع نرم­افزار، عکس، فیلم و ...

   - استفاده از فضای وب روی سرورهای ایران دیسک بعنوان محل نگهداری فایل برای سایتهای دیگر

   - مطالب سياسی و هر نوع اطلاعات خلاف عفت عمومی و موجب هتک حرمت ادیان و اشخاص

   - استفاده غیر متعارف از منابع سرورها و ایجاد اخلال در بستر شبکه های سرویس دهنده و یا سرویس دهنده های دیگر از قبیل اسکن پورتها، استراق هر نوع اطلاعات شبکه ای و ...

   - قرار دادن لینک و هر نوع اطلاع رسانی در مورد موارد ذکر شده در بالا

سرويس‌دهی بدون استرداد وجوه پرداختی و بدون اخطار قبلی قطع شده و متقاضی ملزم به جبران خسارات وارده می‌باشد و پيگیری های لازم از طريق مراجع ذيصلاح قانونی به عمل خواهد آمد.

·     متن شرايط و تعهدات خدمات می‌تواند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، تغيير يابد و از روشهای مختلف اطلاع رسانی خواهد شد ولی اين به عهده متقاضی است كه با مراجعه به نشانی http://www.IranDisk.Com از تغييرات آن باخبر شود. در غير اين صورت پيامدهای احتمالی به عهده متقاضی خواهد بود.

·     در صورتی كه به هر علت، چه بين‌المللی و چه داخلی،  شرايطی پيش آيد که از اراده سرويس‌دهنده خارج باشد و در تداوم خدمات ارائه شده خدشه‌ای وارد شود و يا خدمات مزبور موقتاً يا دائماً قطع گردند، هيچگونه مسئوليتی متوجه سرويس‌دهنده نبوده و عودت مبالغ دریافتی به هيچ عنوان ممكن نخواهد بود، مواردی از قبيل (ولی نه محدود به): سيل، اشكالات خطوط مخابراتی، تأخير در پاسخگويی شركت‌های خارجی فراهم كننده خدمات، تحریم و ممنوعيت استفاده از اينترنت در داخل يا خارج از كشور، جنگ، تغيير در قوانين ارزی، نرخ ارز و ...

·     متقاضی ظرف مدت هفت روز اول استفاده از سرویسها مختار به فسخ قرارداد به صورت يكطرفه با ارائه درخواست كتبی و نيز ارائه دلايل فنی موجه و دريافت تأييديه از طرف سرويس‌دهنده می‌باشد که در اين صورت مبالغ مربوط به سرویس میزبانی وب سایت مسترد گردیده ولی مبالغ مربوط به انواع سایر خدمات مانند ثبت نام دامنه، طراحی وب سایت و هزینه نصب، اعمال تنظیمات، ارتقاء، سرورهای اختصاصی/مجازی و ... غير قابل استرداد می­باشد. پس از مدت مذکور، مبالغ پرداختی بهیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت نمی باشند.

·     عدم پرداخت به موقع هزينه­های انواع سرويس­های اصلی و جانبی و یا تأخير در تمديد به موقع، موجب تعلیق کلیه سرویس ها شده و در صورت عدم توجه متقاضی به اخطارهای سرویس دهنده موجب فسخ قرارداد به صورت يک­طرفه از جانب سرويس­دهنده می­گردد و ادامه سرویس دهی و یا دریافت کپی هرگونه اطلاعات مربوط به سرویس های ملغی شده منوط به تسویه کامل می باشد.

·     در صورت ملغی شدن سرویس ها، سرویس دهنده ملزم به نگهداری هرنوع اطلاعات مربوط به متقاضی مانند نسخه پشتیبان از اطلاعات، محتوای پست الکترونیکی، بانک اطلاعاتی و ... نمی باشد.

·     آموزش و یا رفع اشکال برنامه نویسی ، عیب یابی/بروز رسانی نرم افزارهای کاربران و ارسال فایل ها و اطلاعات به عهده سرویس دهنده نمی باشد.

·     زمان انجام عملیات ثبت نام دامنه، اختصاص فضای هاست، نصب و راه اندازی سرور اختصاصی و ... در سایت ایران دیسک موجود میباشد و اطلاعات کاربری فقط به پست الکترونیکی موجود در فرم سفارشارسال خواهد شد.


                                                                                                     با تشکر، ایران دیسک


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

<< بازگشت